هدف درآمد ماهیانه

هدف درآمد ماهیانه سال - قسمت اول

یک سوال مهم هست که شما باید اول هر سال مالیتون در زمینه امور مالی باید پاسخ بدید و اگر تا الان پاسخش رو نمیدونید، همین الان و بعد از این مطلب باید بهش فکر کنید و پاسخش رو بدست بیارین، اینه که قراره تا آخر سال درآمد ماهیانتون چقدر بشه؟

مثلا من الان یک کارمند ساده ام، درآمد ماهیانم ماهی 3میلیون هست. آیا تا آخر سال قراره درآمد ماهیانه من همین 3میلیون بمونه؟ قراره بشه چقدر؟
میلیون و پانصد، 5میلیون، 10 میلیون؟ این موردی هست که شما باید پاسخش رو همین الان بدونین. و البته عددی رو که به عنوان عدد درآمد ماهیانه خودتون میذارین در امسال، باید یه مقدار هم شبه آرزو باشه، نه خیلی اما حتما یکم رسیدن بهش سخت باشه و به نظر نشدنی. مثلا اگه الان درآمدتون 3میلیون هست، باید هدف 8 تا 10میلیون تومانی برای خودتون بذارین.

منظور از درآمد ماهیانه پایان سال اینه که شما امسال که قرار هست به پایان برسونید، باید حداقل یکماه این درآمد رو ثبت کنید و البته در سال بعد حتما اون درآمد رو تثبیت میکنیم و میریم سراغ هدف و پله بعدی. بعد از اینکه شما هدف درآمدیتون رو تعیین کردین، باید تمام وقت به این عدد فکر کنید و این عدد همیشه پیش رو و جلوی چشمتون باشه. باید این عدد رو بخواین و تمام سیستم بدن و مغز، در راستای رسیدن به این عدد حرکت کنه.

بعد از اینکه این کار انجام شد، حال میرسیم به اینکه چه راههایی رو باید طی کنین یا چه درآمدهایی رو باید برای خودتون ایجاد کنین تا به این هدف برسید. متمرکز میشن روی عدد و کاملا به راههایی که میشه به این عدد رسید فکر میکنین، چطور میتونم به این عدد برسم ولو یکماه در امسال. یه چیزی بهتون بگم که این قضیه زمانبر هست. یعنی فکر نکنین همین الان که عدد گذاشتم، تا فردا روش رو هم بدست میارم و شروع میکنم. نه اینجور نیست، ممکنه فقط یک تا دو هفته صرف کنم که این عدد برای من بشه یک خواسته واجب و ناگزیر و بعد بین دو تا سه ماه طول بکشه تا راه پیدا کنم.

یک سوال مهم: قراره تا آخر سال درآمد ماهیانه من چقدر بشه؟