ابزار پیاده سازی هوش مالی

ابزار پیاده سازی هوش مالی – اپ کارسا

حتما بارها و بارها شده که تصمیم گرفتین که تغییر اساسی در زندگی مالیتون ایجاد کنید. حتی شاید مطالبی رو شنیدین یا کتابی رو در این زمینه خوندین که: 20درصد درآمدت رو باید پس انداز کنی، یا 10 درصد درآمدت مال خودت است و باید آنرا برای خودت نگه داری و امثال این جملات. تصمیم هم گرفتین به انجام دادن، یه مدتی هم حتی متعهد بودین ولی بعد یه مدت سرد شدین، حساباتون قاطی شده، دخل و خرجتون نخونده و مجبور شدین دوباره از پس اندازتون پول بردارین یا روش سرمایه گذاری درست پیدا نکردین (میگن با اهل فن باید مشورت کنید) یا مشورت درست نداشتین و هر چیز دیگه ای.

من از زمان 21سالگی تا الان شاید بیش از 6 بار استارت زدم این کار رو و هر بار هم بعد از یک مدت رها کردم. چون ما انسانیم و سخته پیگیری برامون، کار داریم، مشغله داریم، دغدغه ذهنی داریم، افکاری داریم و باعث میشن که بالاخره تعهداتمون یواش یواش کمرنگ بشه، حساب هزینه و پس اندازمون قاطی میشه و دیگه سرد میشیم و رها میکنیم کار رو.

یک مورد دیگه که باعث دلسردی میشه همین شروع ناگهانی به کنار گذاشتن درصد زیادی از درآمد به عنوان پس انداز هست و این باعث کم آوردن پول در طول ماه میشه و ما به سراغ حساب پس انداز میریم. در مطلبی که تحت عنوان: "هوش مالی – سیستم تربیتی و تدریجی" در کانال درج خواهم کرد، توضیح میدم که اینکار غلط هست و باید تدریجی به سمت اجرای طرح مالی در زندگیمون باشیم.

برای همین لازم هست که ما از یک ابزار استفاده کنیم که بتونیم مدیریت مالی و دانسته های هوش مالی رو در زندگی پیاده ساز کنیم. این ابزار تا حد زیادی مانع دلسردی و عدم پیگیری ما میشه. اپ کارسا ابزاری هست که من برای این کار میخوام به شما معرفی کنم. سعی میکنم اکثر مطالبی که در مورد هوش مالی مطرح میشه رو به گونه ای در اپ کارسا پیاده سازی کنم و روش انجامش رو به شما هم نشون بدم.

حتما این اپ رو دانلود و نصب کنید و آماده باشین تا نحوه عمل در کارسا و پیاده سازی مطالب هوش مالی در اون رو با شما به اشتراک بگذارم. باید شروع کنیم به اجرای این مطالب در زندگیمون تا تاثیرات خوبش رو انشالله ببینیم و از ثمرش لذت ببریم و به هدف عالی که درنظر گرفتیم، برسیم.

نسخه اندروید این اپ رو میتونید از گوگل پلی یا مایکت تحت عنوان کارسای شخصی دانلود کنید.

نسخه آی او اس هم در اناردونی، سیبچه، سیب اپ قرار داره و میشه دریافت و نصب کرد.

برای هدایت خودکار جهت دانلود به لینک زیر مراجعه نموده و کارسای شخصی را دانلود کنید:

https://karsaoffice.com/download.aspx