بازی مالی دارا

- آیا تا به حال دوست داشتین به صورت کاملا شفاف و تفریحی، مباحث مالی رو یاد بگیرین؟

- آیا تا به حال دنبال برنامه یا چیزی بودین که تئوریهای مالیتون رو در اون امتحان کنین؟

- آیا می خواین چیزهایی مثل هوش مالی، اقتصاد فردی و خانواده و امثال اینها رو به زبان ساده یاد بگیرین؟

- آیا می خواین بدونین پولدارها چطور به ثروت میرسند؟

- آیا تا به حال خواستین راهی که یک پولدار طی میکنه تا ثروتمند بشه رو خودتون تجربه کنین؟

 
 

دانلود بازی دارا

دانلود اندروید نسخه 1.0

دانلود نسخه iOS 1.0 دانلود برنامه از سیب ایرانی   آی اپس

 

بازی مالی دارا همون چیزی هست که دنبالش هستین! بازی مــالی دارا به شما این فرصت رو میده که مباحث مالی رو خودتون تجربه کنین و به ثروت برسین. تصمیم بگیرین و نتایج تصمیم هاتون رو در زندگی مالی ببینین و اشتباهاتون رو که ممکنه مرتکب بشین رو پیدا کنین.

در این بازی یک آقایی به نام آرش هست که در ابتدای بازی، یه شغل رو به صورت تصادفی دریافت میکنه: یه بار پزشک میشه، یه بار کارگر ساده، یه بار پلیس میشه یه بار وکیل و ... . شما باید به جای آرش بازی کنین و تصمیم بگیرین که چطور پس انداز رو خرج کنین، در چه فرصت سرمایه گذاری شرکت کنین و سهام بخرین یا طلا. در نهایت، آرش بازی رو پولدار میکنین یا ورشکسته!

نکته مهم دیگه این بازی اینه که برخلاف ضرب المثلها که میگه یک سال بخور نون و تره، صد سال بخور نون و کره، این بازی تاکید داره که شما باید در لحظه هم زندگی خوبی داشته باشین. رفاه از پارامترهای مهم بازی هست و اگه رفاهتون رو به خاطر پولدار شدن به خطر بندازین، حتما جریمه میشین. پس پولدار بشین اما زندگی خوبی هم داشته باشین البته در حد وسعتون در بازی.

 
 
 

این بازی که روی اکثر محیطهای موبایل و اینترنت قابل استفاده هست، سعی میکنه به شیوه بازی، مباحث هوش مالی رو برای بازیکن قابل تجربه کنه و بازیکن با توجه به تصمیم هایی که میگیره، می تونه خودش رو ثروتمند یا ورشکسته کنه. برنامه مالی این بازی، بر اساس اپ مالی کارســـا طراحی شده و به شما این امکان رو میده که به صورت تجربی، بفهمین که اگه اپ کارسا رو در زندگی پیاده سازی کنین و تصمیم های درست بگیرین، دیگه مهم نیست چه شغلی دارین! حتما پولدار میشن، خیلی زیادتر از انتظارتون.


تمامی رویدادهایی که ممکن هست برای یک فرد اتفاق بیفته، در این بازی به صورت تصادفی رخ میده و بازیکن تصمیم میگیره که چه برخوردی با حوادث و رویدادها داشته باشه البته با توجه به جیبش و پولی که پس انداز کرده یا برای تفریح کنار گذاشته یا خدای ناکرده برای حوادث و پیشامدهای ناگهانی ذخیره شده. به علاوه فرصتهای سرمایه گذاری و قابلیت فعالیت در سه بازار مختلف هم در بازی وجود داره: بازار سهام، بازار طلا و بازار ارز دیجیتال. در ضمن می تونید تصمیم بگیرین که چطور با پولهاتون تفریح کنین یا ویلا و ماشین بخرین و رفاه زندگی رو بالا ببرین.

 
 

دانلود بازی دارا

دانلود اندروید نسخه 1.0

دانلود نسخه iOS 1.0 دانلود برنامه از سیب ایرانی   آی اپس